Navigace: Vladimír Slavík > Reakce radního Orkáče na můj dnešní článek

Reakce radního Orkáče na můj dnešní článek

 

S panem Orkáčem si dopisuji již několik let. Jeho časté urážky a invektivy vůči mé osobě neberu příliš vážně, pan Orkáč  nemůže za svou povahu. Pokud byl prostým občanem, pokládal jsem naši korespodenci  za soukromou a nijak jsem veřejně nereagoval.  Ale po posledních volbách se situace změnila, pan Orkáč se stal místním politikem a já mám právo (a možná i povinnost) informovat veřejnost o jeho postojích a názorech.  A také tak budu činit.  

Po zveřejnění mého článku  o plánované výstavbě tří  bytových domů v blízkosti Šídlovce mi pan Orkáč poslal následující mail:

„Na vašem dnešním článku jde vidět, jak jste  absolutně mimo a senilita u Vás propuká do všech koutku mysli. Každopádně mě na tom všem těší, že Vás lidé nevolili, protože Vám nevěří, nevěří nikomu od Vás a to je síla, která mě žene dále. Mimochodem, přehlížíte, že jste územní plán mohl kdysi změnit i vy a chyba se stala tedy o dost víc za Vás než za minulého funkčního období. Ale tak je to ve vším od Vás, včetně Pilíků a Jižní tangenty. Pozdě bycha honit, vy už ničeho nedosáhnete. Ale nebojte se,  nás lidé volili, protože věděli, že se mohou o nás opřít“.

Milý pane Orkáči. Mohu Vás ujistit, že se necítím senilním. Ostatně o tom vypovídá i obsah mého článku, který vzbudil vaši nevoli. Nezmohl jste se na žádný konkrétní argument, pouze na několik invektiv a zmatených tvrzení.

Příkladně: „Územní plán jste mohl kdysi změnit i Vy“. To mi můj rozum nebere.  Můžete mi sdělit, proč bych v roce 2014-15 měl důvod měnit tehdy čerstvě vyhlášený nový  územní plán? Vždyť bydlím na Slínové ulici a ne na Šídlovci. A nebyl jsem ani zastupitelem ani členem komise VDE.

A dále: Můžete mi blíže vysvětlit důvod  vaší  výtky, že se zajímám o Pilíky a Jižní tangentu? Proč bych se o to  neměl zajímat, když zde bydlím?

Očekávám vaši reakci k mým dotazům, rád s vašimi názory seznámím čtenáře HN.

26. 1. 2019    V.S.

 

 
© vladimirslavik.netstranky.cz - vytvořte si také své webové stránky zdarma, reklama PC fórum