Navigace: Vladimír Slavík > Korespodence se zastupiteli > Má korespodence se zastupitelem Petrem Novákem

Má korespodence se zastupitelem Petrem Novákem

Petr Novák, 43 let, strojní zámečník, kandidoval v loňských volbách do zastupitelstva na kandidátce ODS jako nestraník. V Hrabové je znám jako aktivní člen  TJ Sokol - Hrabová, kde nyní vykonává funkci předsedy.

 

Na mé otázky odpověděl Petr Novák takto:

 

Otázka č.1: Četl jsem zápis z valné hromady TJ Sokol z 14.2. 2014 a byl jsem překvapen, co všechno bylo za uplynulých 20let v Hrabové vykonáno. Co pokládáte ve své funkci předsedy Sokola v nejbližším období za nejdůležitější?

Odpověď: Ve funkci předsedy Sokola pokládám za důležité pokračovat v nastoleném směru svého předchůdce p. Folty, aby Sokol fungoval bez dluhů, půjček a zástav majetku. Udržení stávajícího stavu stojí nemalé prostředky a ty se snažíme zajistit pomocí sponzorů, dárců, grantů, pronájmů, svou vlastní činností. Chtěl bych, a nejen já, provést rekonstrukci kabin, což je nemalý úkol. Další prací je zde nad hlavu a nemá cenu je vyjmenovávat. Vše dělám já i mí spolupracovníci ve svém volném čase, zadarmo, a tím je jasné, že vše nejde tak rychle, jak bychom si představovali.

 

Otázka č. 2: Do zastupitelstva jste kandidoval na kandidátce ODS a zřejmě souhlasíte s volebním programem této strany pro období  2014 – 2018, předloženým hrabovským voličům. Kdybyste tam měl možnost ještě něco doplnit, co by to bylo?

Odpověď:  Volební program ODS Hrabová byl sestaven dobře a kdo si ho přečetl tak zjistil, že neslibujeme nic co nemůžeme splnit. Pro mne je nejdůležitější, že bude Hrabová bez dluhů, protože se tak snažím žít i já. Věc, která mne momentálně nejvíce tíží, jsou naši milí sousedé, kteří pálí svinstva ve svých kotlích a tváří se jako nevinná stvoření, žijící v prostorách pro domácí zvěř. Pokouším se v této věci o určité kroky, ale už vím, že je to běh na dlouhou trať. Naštěstí jsem sportovec.

 

Otázka č. 3: Co pokládáte za největší sportovní úspěch členů našeho Sokola za uplynulé období?

Odpověď: V minulém roce postup „A“ mužů do 1.A. krajské soutěže. Kdo se jen trochu o fotbal zajímá ví, že je to velice kvalitní soutěž. V Ostravě je to páté místo, a to jako první beru Baník. Za velký sportovní úspěch považuji i to, že v regulérních soutěžích dorostu, žáků, přípravek,  máme své  zastoupení.

 

Snad vám mé odpovědi budou stačit. S pozdravem Petr Novák.

 

Poznámka redakce Hrabovských novin: Petře, jménem našich čtenářů děkuji za Vaše odpovědi, které umožnily si učinit alespoň rámcově představu o činnosti TJ Sokol Hrabová. Přeji  mnoho sportovních úspěchů.

 

            13.2. 2015.   V.S.

 
© vladimirslavik.netstranky.cz - vytvořte si také své webové stránky zdarma, reklama PC fórum