Navigace: Vladimír Slavík > Ostatní > Neplacená reklama

Neplacená reklama

 

V nedávné době jsem se snažil prostřednictvím Hrabovských novin (viz článek z 21. 3. 2015 s názvem „Ještě o inzerci v místních časopisech) přesvědčit redakční radu Hrabovských listů o prospěšnosti inzerce, zadávané místními živnostníky.

Marně. Hrabovské noviny jako jediný místní časopis v širokém okolí nechce z nepochopitelných důvodů informovat naše občany o službách a dalších aktivitách našich spoluobčanů – živnostníků.

Učiním tak sám v rámci omezených možností webu „Hrabovské noviny“.

V  loňském roce jsem měl potřebu zakoupit náplň do tiskárny pro potřeby mého počítače. Navštívil jsem v Hrabůvce obchodní dům Špalíček a tam v 1. patře prodejnu Počítače – Notenbooky – Servis, kterou vede pan Roman Folvarčný, bytem  Hrabová, Bažanova ulice.

Pan Folvarčný byl dokonce ochoten na mou žádost (jsem počítačový diletant) navštívit mě doma a náplň do tiskárny nainstalovat, a to bez nároku na finanční kompenzaci za tuto službu.

Letos jsem měl potřebu zakoupit speciální zařízení, které je v sortimentu firmy pana Folvarčného. Šlo o následující záležitost: Když má žena večer odpočívá a já mám potřebu poslouchat televizi, je na překážku zvukový projev televizního přístroje, ať již hudby nebo slovního doprovodu.  Existují bezdrátová sluchátka, která tento problém vyřeší. Navštívil jsem prodejnu pana Folvarčného a opět mi byl poskytnut kompletní a podrobný odborný výklad, který mi umožnil toto  zařízení uvést do provozu.

Mám potřebu tímto způsobem poděkovat panu Folvarčnému za příkladnou péči, kterou mi věnoval, a doporučuji tuto provozovnu všem mým příznivcům.  

            13. 7. 2015.  V. S.

 
© vladimirslavik.netstranky.cz - vytvořte si také své webové stránky zdarma, reklama PC fórum