Navigace: Vladimír Slavík > Události a komentáře > Anonymní dopis

Anonymní dopis

                                 

Pane Slavík,

čtu již delší dobu ty vaše noviny a obdivuji vaši vytrvalost. Vždyť to asi mimo mne nikdo nečte. To co píšete, není pravda. Lidé mají jiné starosti než politiku. Dopoledne pracují, večer se dívají na televizi nebo jdou se bavit. Na politiku nemají čas. To jen penzisti, ale ti nemají počítač  aby četli vaše noviny.

Politikou se zajímají jenom někteří. Třeba bývalý starosta. Slyšel jsem, že když skončil, dostal odměnu 200 tis. Kč. Za co? Vždyť nic zvláštního neudělal.  Kdysi po Prokešovi v Ostravě zůstala aspoň pěkná radnice. A ten nový? Jako učitel by neuživil rodinu. Ostatní ti šašci se hrají na důležité. Rozhodují třeba o tom, za kolik se pronajme tělocvična ve škole a dělá jim to dobře. Na co nám jsou úředníci? Stojí zbytečně hodně peněz.  Stavět barák nebudu a občanka, pas a řidičák se vyřizuje v Ostravě.

Druhý takový magor je Orkáč. Ten má na Info   aspoň fotky. Baví mě tam diskuze o Mostní. Jenom je divné, že se neozve nikdo, kdo bydlí na Paskovské. Asi nečtou Info.  

Co je velký problém, je škola. Nic se tam nenaučí, pak nemají práci. Na vině jsou učitelky, ty neumí správně učit. A o tom nepíšete.

Na Info jsem se dočetl, že chodíte na ryby. Jste můj člověk, já taky. Ta cesta na Pilíky je opravdu ostuda Hrabové. Jezdím tam autem a loni jsem tak urval výfuk.  Kdyby pan starosta chodil na ryby tak už je dávno spravená.

Doufám, že můj dopis vás neotrávil a budete v psaní svých článků pokračovat. I když již nebydlím v Hrabové, sem tam si je rád přečtu.

Váš čtenář Alois Hrabovský.

             V. S: Přemýšlel jsem dlouho, zdali tento dopis zveřejním. Podle všeho je autor občanem Hrabové a snaží se vyvolat dojem, že jde o jednoduchou osobnost s jednoduchým uvažováním. Podle pravopisu však nejde o nevzdělance.  Uvidíme, co se časem z toho vylíhne. Jelikož nemám co ztratit, rozhodl jsem se dopis zveřejnit.

            25. 5. 2015 

 

 
© vladimirslavik.netstranky.cz - vytvořte si také své webové stránky zdarma, reklama PC fórum