Navigace: Vladimír Slavík > Události a komentáře > Ještě k dopisu anonyma

Ještě k dopisu anonyma

           

Protože nemám možnost (nebo to neumím) vstoupit do diskusního bloku na webu Hrabova.info, a mám potřebu se vyjádřit k některým diskusním příspěvkům, učiním několik poznámek na webu svém.

Činnosti a zásluhy minulého starosty ing. Bohumila Rundta jsem podrobně popsal více jak před rokem, konkrétně 23. 3. 2014 ve svém článku v Hrabovských novinách s názvem „ODS a Hrabová“. Nestačí říci, že starosta byl NĚKDO, ale je vhodné  zásluhy a přednosti  bývalého starosty konkrétně pojmenovat, což jsem učinil. Anonym má ale jiný názor, který já nesdílím.

K údajné odměně 200 tis. Kč uvádím, že podle platné legislativy má starosta po skončení funkce zákonný nárok na tzv. výsluhu, a to za každý odsloužený rok jeden měsíční plat, maximálně 5 měsíčních platů. Je li plat starosty např. 40 tis. Kč, tak těch 200 tisíc je reálné číslo.

Pokud jde o kritiku školy, pochopil jsem kritiku anonyma jako všeobecnou, která se nevztahuje na naši ZŠ na Paskovské, ale na celý školský systém u nás včetně nedostatečného finančního odměňování učitelů. 

Souhlasím s tím, že lidé by se měli pod své názory podpisovat. Ale i na webu Hrabova.info je dáván prostor anonymům, např. dopisovateli pod šifrou „Nový vítr“.

Pokud jde o oslovení „magor“, vztahovalo se i na mne, ale vůbec mi to nevadí. Vždyť i uznávaný básník Martin Jirous měl přezdívku „magor“.

26.5. 2015. V. S.

 
© vladimirslavik.netstranky.cz - vytvořte si také své webové stránky zdarma