Navigace: Vladimír Slavík > Debata lídrů

Debata lídrů

 

Včera jsem si přečetl  na fb skupiny Hrabová komentář od paní V. M. Rechové k mému článku „Volební program SNK Hrabované II“.

Napsala: „Škoda, že neproběhla diskuse lídrů, možná, že by to pomohlo rozklíčovat i další věci. Třeba to bude za 4 roky“.

Výborný nápad! Diskuse lídrů místních stran, hnutí  a dalších volebních subjektů  ( Balušek, Hrabovská, Kopitzová, Slíva, Trávníček)  s občany o volebních programech by byla velice zajímavá a přínosná.

 Občané by se dozvěděli, proč je pro Hrabovou tak důležitá dostavba kanalizace, proč je nutno bourat starou školku na Šídlovci, v čem bude výhoda sportovní  haly v případě jejího  umístění na Sokole, kdy budou Pilíky sloužit občanům pro  sport a oddech, proč je v tak špatném stavu cyklostezka v úseku Poplužní – Paskovská, proč  tak dlouho trvají přípravy na  rekonstrukci Odlehčovacího kanálu Ščučí a mnoho dalších věcí.

Ale leccos  lze  ještě napravit.  Dejme tomu, že  po volbách vznikne koalice Hrabovanů s Ostravaky.  Budou mít ideální předpoklady k realizaci svých volebních slibů. Nebude je možno splnit všechny, na to nebudou peníze.  Ale mohou se zjistit priority.  Beseda lídrů s občany by k tomu mohla přispět významným způsobem.  Mnohem více než  anketa  prostřednictvím Hrabovských listů.

Čím rychleji se tato „povolební“ debata uskuteční, tím lépe. Pochopitelně v Kulturním domě a s přenosem  ONLINE  na YOUTUBE do všech domácností.

18. 9. 2022    V.S.

 
© vladimirslavik.netstranky.cz - vytvořte si také své webové stránky zdarma