Navigace: Vladimír Slavík > Ještě jeden vzkaz panu tajemníkovi

Ještě jeden vzkaz panu tajemníkovi

 

Jde o zveřejňování  různých informací na webových stránkách MOb Hrabová.  Je to žádoucí, ale ne každá informace  je pro občany Hrabové použitelná.

Mou pozornost vyvolala informace  firmy OVAK o odstávce pitné vody 22.9.2020, zveřejněná panem tajemníkem  na našich webových stránkách.  Bylo to upozornění  pro občany, bydlící na Mitrovické ulici.  Po přečtení této informace jsem uvažoval nad tím, proč pan tajemník považuje za nutné informovat občany Hrabové o odstávce  pitné vody na ulici, která v Hrabové neexistuje.  Na toto otázku jsem nenašel logickou  odpověď.

Nakonec  se ukázalo, že zpráva, určena pro Starou Bělou,  byla omylem poslána do Hrabové. Z celé záležitosti vyvozuji, že buď si pan tajemník tuto informaci firmy OVAK vůbec nepřečetl, nebo neví, že v Hrabové neexistuje ulice s názvem Mitrovická. Osobně preferuji  alternativu  č. 1. Doufám, že pan tajemník zná názvy všech ulic v Hrabové.

Možná, že z hlediska pana tajemníka je to zcela nepodstatné pochybení.   Pro mne  však ne. Respektuji lidovou moudrost a napadá mě úsloví, že „ďábel se ukrývá v maličkostech“. Rozumím tomu tak že ten,  kdo chybuje v maličkostech, není schopen řešit problémy podstatně závažnější. Pevně doufám, že uvedené pochybení pana tajemníka bylo zcela výjimečné a již se nebude opakovat. 

5.10.2020      V.S.

 

 
© vladimirslavik.netstranky.cz - vytvořte si také své webové stránky zdarma