Navigace: Vladimír Slavík > Keře v parku před úřadem ohrožovaly děti

Keře v parku před úřadem ohrožovaly děti

 

Dnes jsem si přečetl na Hrabova.info následující text neznámého autora:

 „ Někdo prostřednictvím internetu píše co by se mělo udělat a někdo prostě jde a udělá to. To je případ i dobrovolníků, kteří si všimli, že proschlé šípkové keře před obecním úřadem ohrožují děti jezdící v parku na kolech. Místo toho, aby to někam hlásili, tak si oblékli rukavice, vzali zahradnické nůžky a s potem v tváři a zkrvavenými šrámy na rukou se pustili do pátečního podvečerního nelehkého boje. Více takových dobrovolníků, kterým není lhostejné v jakém prostředí žijí. Moc děkujeme, že Vás tady máme!“

Mám potřebu položit neznámému autorovi tohoto textu následující otázky:

1. Jak by se tento problém ( ohrožení dětí) řešil v případě, že by se shodou okolností a různých náhod nevyskytli občané, kteří odstranili v parku  před radnicí  nebezpečné šípkové keře?  Napadá mě, že za tento prostor nese zodpovědnost někdo z MOb Hrabová, který  asi nedostatečně plnil svou povinnost. Má konkrétní otázka  je následující: proč se anonymní autor uvedené zprávy nezaměřil na  zjištění konkrétní osoby, která komplexně zodpovídá za tento park a možná  nesplnila řádně všechny své povinnosti?

2. Vyzývám tímto anonymního autora uvedené zprávy, aby mi odpověděl na jednoduchou otázku: Za koho mluví, když si dovoluje formulovat poslední větu takto: „Moc děkujeme, že Vás tady máme“.

Na závěr sděluji mým čtenářům následující: Odjakživa dávám přednost názorům volených zastupitelů samosprávy  před různými často velmi sveráznými názory  místních aktivistů.  Doufám, že s mým názorem souhlasí i čtenáři Hrabovských novin. Tedy očekávám odpověď představitele naši samosprávy na uvedenou kritiku neznámého anonyma na nedostatečnou péči o park před naší  radnicí. Nejlépe prostřednivtím Hrabova.info. Poznamenávám, že i žádná odpověď je odpovědí, která něco  naznačuje.

29.4.2018   V.S.

 
© vladimirslavik.netstranky.cz - vytvořte si také své webové stránky zdarma