Navigace: Vladimír Slavík > Místní informační média od 10.4. do 16.4. 2022

Místní informační média od 10.4. do 16.4. 2022

 

Webové stránky městského obvodu – žádné doplňky.

FB městského obvodu: Vynášení Moreny.  Informace o přípravné třídě  ZŠ. Termín zápisu do 1. třídy ZŠ. Den otevřených dveří  ZŠ. Poskytování příspěvků pro Ukrajince. Informace pro uprchlíky od místní knihovnice.  Cyklosbírka – kola-odrážedla-koloběžky. Velikonoční svoz OZO. Fotka Jarní Hrabová. Hrabovský SWAP.

FB Hrabová. Prevence kriminality v městě Ostravě-bezpečnější nakupování a parkování. Odstávka elektřiny. Rozšíření parkoviště u ZŠ. Hrabovský SWAP – přines, vyměň, odnes. Václav Fajfr zve zájemce o hudbu na koncert do Parníku. Lahůdky Hrabová – Velikonoční slevy. Vajcovníky v Hrabové. Našla se SPZ.  Porucha dodávky tepla v  některých obecních bytech. Bude se stavět chodník kolem ulice U Řeky. Noční hluk z provozovny BETA. Fotka budovy U Lípy po dokončení stavby. Občerstvení Na Stezce u Ostravice zahajuje provoz. Velikonoční dílničky v MŠ. Blíží se oslavy Osvobození Hrabové.

FB Ostrava-Hrabová: Vynášení Moreny a Jaro v Hrabové – fotky.  Pomlázková zábava v K-TRIO. Ve Vratimově vystoupí Divadelní společnost HÁTA. Jak požádat o příspěvek pro solidární domácnost. Těžba uhlí na Karvinsku bude pokračovat. Televize POLAR:  bankovní lupič dopaden. Farma Duběnka – nabídka velikonočních dárků. Navštivte ZOO Ostrava. Opravuje se okolí bývalých jatek v Ostravě.  Historie Škaredé středy. Velikonoční jarmark v Ostravě. Zavádí se poplatek za parkování u nemocnice Ostrava -  Fifejdy. Fotky Jaro v Hrabové. Konec respirátorů v HMD. Opět Smrad z Průmyslové zóny. Našla se SPZ.

Komentář HN: Žádná nová informace není  zaznamenána na webových stránkách  městského obvodu. Mlčel i veřejný rozhlas. Příjemným překvapením je rostoucí aktivita  FB městského obvodu. Žádné změny ve struktuře a v obsahu zpráv nenastaly na FB skupiny Hrabová a skupiny FB Ostrava-Hrabová.

Kladu si otázku, do jaké míry jsou tyto FB sítě  pro občany potřebné a užitečné  nebo jde pouze o prestižní záležitost. 

17. 4. 2022     V.S.

 

 
© vladimirslavik.netstranky.cz - vytvořte si také své webové stránky zdarma, netstránky doporučují happytrail.cz - cestování s úsměvem