Navigace: Vladimír Slavík > Poděkování manželům Hromádkovým

Poděkování manželům Hromádkovým

Rychlost.cz - poptávka připojení

 

Patřím mezi starší občany, kteří již mají problémy s chůzí a tráví většinu času ve svém bytě. O dění v Hrabové jsem informován převážně  prostřednictvím místních sdělovacích prostředků včetně webových stránek městského obvodu. Mimo textové zprávy si  často prohlížím i fotogalerii. Ta mi umožňuje sledovat  dění v Hrabové i vizuálně. Poznávám své známé, se zájmem sleduji i ty mladší. Fotogalerie zprostředkovává i dění a  atmosféru na různých spolkových kulturních a sportovních akcích.   Příkladně z poslední doby:  Rozsvícení vánočního stromku. Koncert v kostele sv. Kateřiny. Vystoupení dětí MŠ Klubíčko. Převzetí Betlémského světla od skautů. Pietní vzpomínka.

Rád si prohlížím i  fotky,  na kterých je okolní krajina, stromy, zeleň, přírodní zajímavosti. Příkladně z posledních dnů: Hrabová pod sněhovou nadílkou. Ptačí hodinka. Bobří úplněk. Barevný podzim. Co se děje na hnízdě.

Nyní poslední zážitek s manžely Hromádkovými. V sobotu 9. ledna dopoledne se dostavili na naši ulici se svou koledou Tři králové. Ilona a Libor Hromádkových pilně pracovali na fotodokumentaci. To přesto, že měli na starosti svou několikaměsíční vnučku, která to všechno zvědavě pozorovala, uložená v teple na zadním sedadle auta. To vše proto, aby bylo možno již v sobotu odpoledne umístit tyto snímky ve fotogalerii. Ne každý by byl toho schopen.

U naší fotogalerie je jeden problém. V minulosti byla o Hrabové ve spolupráci s manž. Hromádkovými nahrána videa „Hrabovské rybníky“, „Jó. Hrabová“, a možná i další.  Marně jsem je na webových stánkách městského obvodu hledal. Je to škoda, tato videa by určitě  rádi občas shlédli mnozí občané, ale nemohou. Proč?

9. 1. 2023    V.S.

 

 
© vladimirslavik.netstranky.cz - vytvořte si také své webové stránky zdarma