Navigace: Vladimír Slavík > Poplašné zprávy na Hrabova.info

Poplašné zprávy na Hrabova.info

 

Včera jsem se na´Hrabova.info dozvěděl, že pravděpodobně z důvodu poruchy byla od 9. hodiny přerušena dodávka elektřiny.  Podle informací  na Hrabova.info ve  12:53 se něco děje na ulicích Kolumbova, Na Luhu a na Paskovské a sám dispečink o tom nevěděl. Tolik informace  na Hrabova.info.

A jaká je skutečnost? Již asi týden je na sloupech el. vedení na jižním konci Hrabové informace o tom, že dne 20. dubna bude vypnut elektrický proud v důsledku pravidelných revizí příslušných zařízení, a to až do 16:00 hodin. Pravděpodobně tyto  revizní práce nebyly příliš  náročné, a tok el. energie byl obnoven již v cca 13 hodin.

Proč této záležitosti věnuji určitou pozornost i  na stránkách HN?

Vnímám (na rozdíl od mladší generace) solidnost provozovatelů veřejných služeb dříve  a nyní.  Dnes se můžeme dopředu připravit na několik hodin bez elektriky nebo vody, dříve se příslušné organizace vůbec neobtěžovaly o tom informovat občany. Takže informace na Hrabova.info se mi jeví jako nesolidní .  Šlo o plánovanou akci a ne o poruchu.

A  ve své úvaze  budu pokračovat. V dnešní době má  možnost umísťovat „do veřejného prostoru“ různé informace kdokoliv. Obávám se, že veřejnost není na tuto novou situaci dostatečně připravena a věří jak solidním informacím tak různým „blábolům“. Za těchto okolností mají velkou zodpovědnost autoři těchto informací. Dříve nebo později budou po zásluze svými čtenáři oceněni. Buď kladně nebo záporně. Protože lidé nejsou ve své většině úplně blbí.

21.4.2018   V.S.

 

 
© vladimirslavik.netstranky.cz - vytvořte si také své webové stránky zdarma, netstránky doporučují happytrail.cz - cestování s úsměvem