Navigace: Vladimír Slavík > Volební kandidáti STAN - Klub přátel Hrabové (1)

Volební kandidáti STAN - Klub přátel Hrabové (1)

 

   

 
 

 

 

Klub přátel Hrabové se rozhodl zveřejnit životopisy svých některých členů, kandidujících v letošních komunálních volbách do zastupitelstva. Děláme to proto, abychom voličům přiblížili po všech stránkách osobnosti, které v případě zvolení budou hájit jejich zájmy v tom našem místním „parlamentu“. Aby volič již dopředu věděl, komu dává svou důvěru a co od svého kandidáta může očekávat. Různé detaily ze životopisu, sepsaného vlastní rukou kandidáta, mnoho o jeho možnostech napoví.

 

Dnes je na řadě MUDr.  Marcela Poláčková, narozena 15. 7. 1955 v Ostravě.


Vystudovala jsem Lékařskou fakultu UP Olomouc, kterou jsem ukončila v roce 1980. V témže roce jsem se provdala za Miroslava Poláčka. Společně jsme vychovali jednu dceru. Po krátké praxi v nemocnici Frýdek-Místek a ročním působení ve Vratimově jsem pracovala až do důchodu jako závodní stomatolog na Dole Paskov, kde jsem do své péče převzala i těžce ošetřitelné děti a pacienty s mentálním postižením.
V roce 1998 jsme dostavěli rodinný domek v Hrabové, kde bydlíme dosud. Mezi mé koníčky patří zdravý způsob života, biozahrada, starost o opuštěná zvířata, pohybové a rehabilitační aktivity, divadlo, poezie, literatura.
V roce 2013 jsem ukončila stomatologickou praxi a můžu se plně věnovat práci v našem spolku. Občanský spolek MUDr. Marcely Poláčkové jsme založili s mým mužem a několika dalšími ochotníky v roce 2009, kdy jsme uvedli na scénu velkolepě pojatý muzikál. V dalších letech se naše divadlo specializovalo na výchovné hry pro děti pod názvem Divadlo tety Chechtalíny a pokračuje ve své činnosti dodnes.
Dlouhá léta jsem vedla kurzy rehabilitačního pohybu a tance a v této činnosti nyní pokračuji ve svém pohybovém a tanečním studiu MATA HARI v Hrabové na Šídlovci, kde se věnuji pohybové a taneční průpravě všech věkových skupin od 4 let dětí, přes ženy všeho věku až po seniory.
V našem divadle tety Chechtalíny, které hraje výchovné pohádky pro děti především se zdravotní a bezpečnostní tématikou jsem autorkou scénářů, choreografií, textu písní a také režisérem a hercem.
Obci bych chtěla přispět svou činností v oblasti kultury, organizovat akce jako je např. Mikuláš, Pohádkový les, den dětí, oslavy výročí založení Hrabové, živý Betlém, obnovit některé tradice jako je stavění májky, vítání jara, vynášení Moreny, masopust.
Chci zvednout hrabovské děti od počítačů a vytvářet u nich zdravé pohybové návyky a nadále přinášet radost a zdraví místním ženám v pohybovém a tanečním studiu.
Jelikož jsem se vždy zajímala o dění v obci, vstoupila jsem do společenství stejně smýšlejících lidí Klubu přátel Hrabové. Tento klub kandiduje pod společnou kandidátkou STAROSTOVÉ a nezávislí - Klub přátel Hrabové v letošních komunálních volbách na podzim s mým jménem na pozici č. 6.


  4. 8. 2018       MUDr. Marcela Poláčková

 
 
© vladimirslavik.netstranky.cz - vytvořte si také své webové stránky zdarma