Navigace: Vladimír Slavík > Zvláštní reakce na místním FB

Zvláštní reakce na místním FB

 

Místní facebook „Hrabová“ ( správu zajišťuje redakce webu Hrabova.info) zveřejnil dne 23. července můj článek z Hrabovských novin s názvem „Fakta o kanalizaci v Hrabové“. Popsal jsem v něm mé obavy z  iniciativy p. starosty, který navrhuje dostavbu kanalizace s použitím finančních přebytků 30 mil. Kč z pokladny městského obvodu Hrabová.

Na tento článek doposud reagovali  prostřednictvím uvedeného FB  dva občané.

Občan M.V. napsal: „Kolik km kanalizace zbývá dostavět v Hrabové? (odhadem)“ .

Také mne to zajímalo a přibližně jsem to spočítal. Paskovská 500 m, Na Janošku +Na Rozvodí+  Slínová,+ke Dvoru+Kolumbova+Na Luhu+ K Pilíkům  1420 m, Bažanova 300 m, Lužná 250 m, Poplužní 250 m. Celkem 2720 m. Možná, že se přesnější údaje a také nové  informace o dostavbě kanalizace   dozvíme od pana starosty již za několik dnů v srpnových Hrabovských listech.

Občan  L. Z. napsal:  „Super na zničení disku a pneumatiky.“

Reagoval tím ne na obsah článku, ale na ilustrační foto propadlého kanalizačního  poklopu na Paskovské ulici. Vím, že Ing. Orkáč se snaží na svém webu dokumentovat sdělované informace  i  ilustračními fotosnímky a použil zde foto, které měl momentálně k dispozici. Je pro mne záhadou, proč občan L. Z. reagoval tímto způsobem.  Vždyť se nyní neřeší problematika  kanalizačních poklopů, ale úplně něco jiného.

Reakci na stavbu kanalizace za peníze „z obecní kasy“ jsem zaznamenal i na FB městského obvodu. Pan zastupitel MUDr. Gromnica napsal:  „Vynikající a velmi potřebná iniciativa. KPH podporuje!“

Já jeho nadšení nesdílím. Dal bych přednost jiným investicím, třeba přestavbě tělocvičny ZŠ na sportovní halu. Městskou kanalizaci považuji za záležitost města, a ne za záležitost městského obvodu.

26. 7. 2022      V.S.

 
© vladimirslavik.netstranky.cz - vytvořte si také své webové stránky zdarma