Navigace: Vladimír Slavík > (Místní komunikace) > 24.8. 2023: Oprava ulice K Pilíkům (2)

24.8. 2023: Oprava ulice K Pilíkům (2)

Oprava ulice „K Pilíkům“ (2)

Navazuji tímto na můj nedávný článek v Hrabovských novinách o opravě cesty K Pilíkům v úseku od ulice Paskovské k ulici Bělské. Oprava spočívala v zasypání děr a byla provedena Technickými službami Hrabové ve dnech 17. a 18. srpna.

Na nástěnce TRELLO jsem si přečet 21. srpna od Ing. Davidové následující zprávu: „ K dnešnímu dni jsme zavezli všechny díry dle Vašeho požadavku. Můžete si to prosím zkontrolovat?  Bylo spotřebováno 6 t recyklátu. Víc to není v našich silách. Jezdí tam plno aut od Diama, tak nevím, jak dlouho to vydrží“.

 Místostarosta Ing. Orkáč  reagoval takto:  „Perfektní práce, byl jsem si to zkontrolovat a je to skvělé. Nejen auta Diama, poničit to i traktor u té velké louže u mostku, ale nedá se nic dělat. Napsala jste to správně, více není v našich silách“.

Komentář HN: Včera ráno jsem jel po této trase a zjistil, že díry, které přejela kola aut a traktorů (v noci pršelo) byly opět kalužemi. Pokud se zde nepodaří omezit provoz motorových vozidel, tak schůdné a celkem levné řešení je v občasném dosypání těchto děr. Naše Technické služby to určitě zvládnou. Kdo vlastně určuje jejich pracovní program? Pokud jde o zasypávání děr na místních komunikacích, tak jsem měl představu, že impuls bude vycházet od referentky paní Renáty Moskalové. Ta zodpovídá za stav místních komunikací, a také za to je z rozpočtu MOb Hrabová placena. „Úkolování“ mistrovou Technických služeb Ing. Orkáčem bylo sice účinné, ale poněkud zvláštní. Kdo je vlastně nadřízeným Ing. Davidové?  Z organizační struktury ÚMOb Hrabová to nejde zjistit.

24. 8. 2023     V.S.

 
© vladimirslavik.netstranky.cz - vytvořte si také své webové stránky zdarma