Navigace: Vladimír Slavík > (Místní komunikace) > 30.8. 2023: Nástěnka TRELLO - 29.8. 2023

30.8. 2023: Nástěnka TRELLO - 29.8. 2023

 

Tentokrát nástěnka TRELLO informuje o problému na křižovatce ulic Domovská x Bažanova. Povrch ulice Bažanové  je o několik centimetrů vyvýšen, na křižovatce jsou dva „schodky“ které trápí nejenom cyklisty a koloběžkáře, ale i mne při jízdě na invalidním vozíku. Asi před měsícem byla tato místa označena barvou stejným způsobem, jak se označují místa, určena k opravě, ale stále se nic neděje.

 Nástěnka TRELLO (20.8. 2023)  Orkáč  –  Moskalová:   Znáte termín opravy té křižovatky Domovská x Bažanova? Pan Kohutek, který mě o tu opravu žádal v březnu, by tam rád u toho byl, když to budou dělat. Hodně mu na tom místě záleží, a já myslím, že není důvod mu nevyhovět.  Ing. Radomír Orkáč, místostarosta.

Komentář HN: Odhaduji, že uvedená závada vznikla cca před 20 lety, když se opravovala ul. Bažanova. Že si této závady nikdy nevšimli příslušní činitelé, mající sídlo v nedalké radnici!  Nebo všimli a nekonali.  Nejenom panu Kohutkovi, ale i mne tato zdánlivá maličkost při jízdě na invalidním vozíku vadí. Přitom odstranění této závady by snad bylo i v možnostech Technických služeb MOb Hrabová.  Žádost o sdělení termínu opravy zaslal Ing. Orkáč paní Moslalové  dne 20. srpna.  Na nástěnce TRELLO  byla tato informace zveřejněna 29. srpna, a to bez reakce paní Moskalové. Mám pro to následující vysvětlení: Paní Moskalová má buď dovolenou, nebo nemocenskou. Poslal jsem ji totiž dne 21. srpna dotaz ve věci uschlých stromů kolem Prodloužené Mostní, a také čekám na odpověď.

30. 8. 2023     V.S.

 

 
© vladimirslavik.netstranky.cz - vytvořte si také své webové stránky zdarma